Geotechnikos nuoma pamatų įrengimui CFA

Adresas: P. Lukšio 32, Vilnius, Lietuva

Kontaktai:
Geonovum

Telefonas:
8 672 11455

Kalbame: Lietuvių

Papildomas telefonas:
8 656 59255

Kalbame: Rusų

Įmonė įrengia polinius pamatus (gręžtiniai, poliniai pamatai) visoje Lietuvoje, kai gruntas piltinis, birus (žvyringas, smėlingas), vandeningas ir kitomis sudėtingomis ir nesudėtingomis sąlygomis gręžiant :
Atviru būdu (kai gruntas laikosi, nebyra, vanduo į gręžinį nebėga);

Su apsauginiu vamzdžiu kai gruntas išgręžiamas per vamzdį (vamzdis apsaugo gręžinį nuo grunto užbyrėjimo, vandens);

CFA metodu, kai gręžinys išgręžiamas ir užbetonuojamas paduodant betoną per grąžto vidų ir taip iškeliant grąžtą (tokiu būdu apsaugant gręžinį nuo grunto užbyrėjimo, vandens).

Įrengiame spraustinius polius. Spraustiniai poliai įrengiami vibroplakto pagalba. Į gruntą gramzdinamas plieninis vamzdis su paliekamu grunte dugnu. Vamzdį panardinus į reikiamą gylį, į jį įstatomas armatūros karkasas, kuris užpildomas betonu ir vamzdis ištraukiamas vibroplakto pagalba. Galime įrengti nuo 300 iki 600 mm diametro spraustinius polius, kurių ilgis gali siekti iki 15-18 metrų.

Kalame spraustasienes. Sprautasienės įrengiamos iš plieninių arba plastikinių įlaidų, kai reikia sumontuoti laikinas arba nuolatines atramines sieneles.

Inkarai. Inkarai grunte įrengiami atraminių sienelių stabilumui užtikrinti, kai grunto spaudimo jėga viršija atraminei sienelei leistinas apkrovas.

Nuomojame polių įrengimo ir gręžimo techniką su operatoriais.


  • Su instruktorium

Kaina nuo: Kaina sutartinė

| Siųsti draugui | Spausdinti