Sodyba Grand Vila

Adresas: Byliškių g 4c, Byliškės, Lietuva
Rajonas: Kaunas

Kontaktai:
Paulius

Telefonas:
+37064542222

Kalbame: Lietuvių Rusų Anglų

Nauja kaimo turizmo sodyba „Grand Vila“ duris plačiai atvers jau šių 2018 metų liepos mėn.
Kaimo turizmo sodyba „Grand Vila“ – Jūsų istorijos pradžia. Sodyba įsikūrusi tik 23 km. nuo Kauno miesto centro, gražiame vienkiemyje Byliškių kaime, savo svečiams duris plačiai atvers 2018 m. liepos mėn.
„Grand Vila“ – puiki vieta švęsti vestuves, krikštynas, gimtadienius, rengti klasiokų, grupiokų, bendradarbių susitikimus, taip pat įmonių renginius: konferencijas, seminarus, ar tiesiog maloniai ir turiningai praleisti laiką su draugais ar šeima gražioje, jaukioje ir ramybe alsuojančioje vietoje. Pirmajame sodyboje aukšte yra erdvi pokylių salė talpinanti iki 150 žmonių, o antrajame didelė ir patogi erdvė Jūsų mokymams, seminarams ar konferencijoms. Jų išplanavimas yra universalus – tinkantis bet kokiai Jūsų šventei ar renginiui.

Šalimais esančios vilos „Pasaka“ ir „Vilaitė“ gali būti nuomojama kartu su sodyba „Grand Vila“ kaip vienas didelis paslaugų kompleksas, taip išplečiant mūsų galimybes kokybiškai priimti daugiau Jūsų svečių, patenkinant pačius įnoringiausius klientų poreikius.
Kad mažieji mūsų svečiai nenuobodžiautų, jiems galime pasiūlyti vaikų žaidimo aikštelę miško apsuptyje.
Jums pageidaujant profesionalūs virėjai pasirūpins šventiniais patiekalais, taip pat galime pasiūlyti renginių organizatorius, vakaro vedėjus, muzikantus, dekoratorius ar fotografus. Kainos gali būti koreguojamos atsižvelgiant į užsakymo detales (žmonių skaičius, data, užsakomų paslaugų kiekis, apsistojimo laikas).

Dėl konkrečių datų, kainos ir kitų detalių skambinkite telefonu 8645 42222

  • Kaimo turizmas
  • Privati sodyba
  • Konferencijų salė
  • Nakvynė
  • Oro kondicionierius

Kaina nuo: Kaina sutartinė

| Siųsti draugui | Spausdinti