Salės nuoma- Dvarykščių sodyboje

Adresas: Dvarykščiai , Vilnius, Lietuva
Bendras plotas: 1 m²

Kontaktai:
Sodyba

Telefonas:
+37060400659

Kalbame: Lietuvių

Kaimo turizmo sodyboje Jūsų laukia rami aplinka ir nuostabūs gamtos vaizdai: čia dažnai vyksta vestuvės, švenčiami gimtadieniai, jubiliejai, kitos išskirtinės gyvenimo akimirkos. Čia potugu rengti įmonės vakarėlį, konferencijas,seminarus. Sodyba nutolusi nuo Vilniaus miesto ribų -tik 9 km, asfaltuotas kelias iki pat sodybos, patogus privažiavimas tiek vasarą tiek žiemą. Važiuojant šumsko kryptimi, pasukę į dešinę rasite Dvarykščių kaimą bei šią sodybą.

Papildomai galėsite užsisakyti ir pirtį ir kubilą, kurioje vienu metu gali pirtintis iki 15 žmonių. Namo taip pat neverta skubėti -siūlomi keli kambariai, kuriuose galite apsistoti Jūs bei Jūsų svečiai. Pobūvių metu galės dalyvauti iki 60 svečių.

Šeimininkai taip pat gali pasirūpinti šventiniais patiekalais, užkandžiais ir kitkuo. Jie turi ilgametę patirtį organizuojant pobūvius, taip pat gali parekomenduoti muzikantus.

Prie sodybos galima ir patriukšmauti ir garsiau paleisti muziką - šią vietą jau spėjo pamėgti joje apsilankę svečiai, todėl laukiame ir Jūsų!

  • Sodyba
  • Su maistu
  • Nakvynė

Kaina nuo: 35 € Grynais

| Siųsti draugui | Spausdinti