Pobūvių salės nuoma- ANGELŲ MALŪNAS

Adresas: Kūlio dauba, Telšiai, Lietuva
Bendras plotas: 800 m²

Kontaktai:
ANGELU MALUNAS

Telefonas:
+37065098888

Kalbame: Rusų

Papildomas telefonas:
+37065574447

Kalbame: Lietuvių

Turbūt, kaip ir daugelis šiuolaikinių žmonių, labai vertinate galimybes, kai galite atitrūkti nuo reikalų ir atsipalaiduoti? Įsivaizduokite, kaip nuostabu praleisti dieną arba visą savaitgalį draugų rate senovinėje sodyboje ant upės kranto, kur nuo 1851 m. veikė vandens malūnas, o aplinkui jis supamas pasakišku kraštovaizdžiu: tankus miškas, didžiulis tvenkinys bei upė. Tai nėra eilinė kaimo turizmo sodyba, bet unikali vieta, kur Jūs galėsite išmėginti tikrąją pirtį pagal senovines tradicijas su profesionalaus pirtininko atliekamais autentiškos pirties ritualais.

„Angelų malūno“ sodyba yra puiki vieta tiek šeimos progoms švęsti, tiek įmonių renginiams (seminarams, banketams ir pan.). Erdvi senovinė banketinė salė su visa renginiams reikalinga vaizdo ir garso aparatūra, kurioje telpa iki 60 žmonių. „Angelų malūno“ sodyboje galite organizuoti net kelių dienų renginius, nes čia Jūsų patogumui yra 10 kambarių su 27-iomis miegamosiomis vietomis Jūsų bei Jūsų svečių apgyvendinimui.

O gal domina aktyvus poilsis? „Angelų malūno“ sodyboje Jūs galite mėgautis vandens žygiu su baidarėmis, žvejoti lydekas, organizuoti dviračių žygius po Varnių regioninį parką ir aplankyti senovines bažnyčias, piliakalnius bei muziejus. Yra galimybė apsigyventi tiek kambariuose, tiek palapinių stovykloje.

„Angelų malūno“ sodyba įsikūrusi Telšių rajone, Varnių regioniniame parke, Kūlio Daubos kaime. Mielai kviečiame atvykti į ekskursiją po 1851 m. statytą malūną. Supažindinsime Jus su XIX a. grūdų malimo procesu bei pavaišinsime natūralia žolelių arbata. Po ekskursijos galėsite išsikepti dešrelių ir surengti žaidimus savo draugų kompanijoje po atviru dangumi.

Salės nuoma - 1 val. 30 eur.
Salės nuoma - 2 val. 40 eur.
Salės nuoma - 12 val. 100 eur.

  • Sodyba
  • Privati salė
  • Be maisto
  • Nerūkoma
  • Nakvynė

Kaina nuo: 100 € GrynaisBankiniu pavedimu

Kaina valandai: 30 €

2009 - 2019 © trumpalaikenuoma.lt. Visos teisės saugomos.