Pirtis, jacuzzi, kubilas - vila PASAKA

Adresas: Pažėrai, Kaunas, Lietuva
Rajonas: Kauno raj.
Bendras plotas: 1 m²

Kontaktai:
Paulius

Telefonas:
+37064542222

Kalbame: Lietuvių Rusų Anglų

Nauja, prabangi ir jauki kaimo turizmo sodyba vila „Pasaka“ įsikūrusi tik 23 km. nuo Kauno miesto centro, gražiame vienkiemyje Byliškių kaime. Sodyba savo svečiams duris atvėrė 2015 m. pradžioje ir jau turi 4 gandrų kokybės įvertinimą.

Sodybą supa erdvi, graži ir tvarkinga teritorija. Puikiai įrengta pokylių salė įvairioms Jūsų šeimos ar darbo šventėms (iki 30 žmonių) su 10 atskirų miegamųjų kambarių ramiam ir komfortabiliam sodybos svečių poilsiui. Kiekviename kambaryje – kondicionierius, televizija, dušas, WC.

Visoje sodybos teritorijoje veikia bevielis Wi-Fi interneto ryšys.
Saugojama (filmuojama) automobilių parkavimo aikštelė.
Jūsų įmonės susitikimams ir mokymams - konferencijų salė su visa reikiama įranga: kondicionierius, multimedija projektorius, transportuojamas ekranas, garso ir TV įranga, rašymo lenta.

Šalimais esanti sodyba „Vilaitė“ gali būti nuomojama kartu su vila „Pasaka“ kaip vienas didelis paslaugų kompleksas, taip išplečiant mūsų galimybes kokybiškai priimti didesnes grupes, patenkinant pačius įnoringiausius klientų poreikius. Daugiau informacijos apie sodybą "Vilaitė" rasite čia: www.vilaite.lt
Fizinių ir dvasinių jėgų atstatymui – pirtis ir didelė masažinė vonia Jacuzzi. Lauke yra vandens kubilas. Pamiškėje pastatyta lauko pavėsinė, talpinanti iki 30 asmenų. Šalia jos – židinys. Aktyviam laisvalaikio praleidimui įkurtos krepšinio, futbolo bei tinklinio aikštelės. Gali būti organizuojamos įvairios laisvalaikio praleidimo veiklos: orientacinis, dažasvydis, žvejyba, vandens dviračiai ir kt.

Pirties nuomos kaina – 100 EUR (4 valandos) Jacuzzi nuomos kaina –150 EUR (4 valandos) Kubilo nuomos kaina –100 EUR (5 valandos)

*** Kainos gali būti koreguojamos atsižvelgiant į užsakymo detales (žmonių skaičius, data, užsakomų paslaugų kiekis, apsistojimo laikas).

Sodyboje yra virtuvė. Be to, galime pasiūlyti išankstinį maisto užsakymą palankiomis kainomis.

  • Salė
  • Nakvynė
  • Maistas
  • Tvenkinys
  • Oro kondicionierius

Kaina nuo: 100 € Grynais

| Siųsti draugui | Spausdinti