Kulturizmo ir fitneso treneris

Adresas: Olimpiečių g.3, Vilnius, Lietuva

Kontaktai:
Body Gym

Telefonas:
+370 5 2727744

Kalbame: Lietuvių Rusų Anglų

Dainius Simanavičius
Kūno rengybos specialybės Lietuvos Kūno Kultūros Akademijoje studentas. Kultūrizmo, fitneso ir treniruoklių salių instruktorių seminaro dalyvis 2009m. Kultūrizmo, fitneso ir treniruoklių salių instruktorių seminaro dalyvis 2010m. Kultūrizmo ir fitneso varžybų dalyvis. Lietuvos kultūrizmo ir fitneso XVIII taurės 4 vietos laimėtojas. Lietuvos jaunimo kultūrizmo pirmenybių 2 vietos laimėtojas. Lietuvos jaunių kultūrizmo pirmenybių 5 vietos laimėtojas. Jėgos trikovės varžybų 3 vietos laimėtojas. Lietuvos kultūrizmo taurės 6 vietos laimėtojas

Asmeninė treniruotė
Pagrindinis šios treniruotės privalumas yra tai, kad treneris su lankytoju dirba individualiai, o tai labai padidina treniruočių efektyvumą. Treniruočių metu treneris ne tik stebės, kad Jūs teisingai ir techniškai atliktumėt pratimus, bet ir tikslingai planuos kiekvieną treniruotę, parinks krūvius bei intensyvumą, kad Jūs sportuotumėt kuo efektyviau įgyvendindami tobulą sveikatos stiprinimo ir kūno gražinimo programą.

Sportuodami prižiūrint asmeniniam treneriui Jūs ne tik maksimaliai išnaudosite treniruotėms skirtą laiką ir norimą rezultatą pasieksite daug greičiau, nei sportuodami savarankiškai, bet ir užsitikrinsite, kad fizinė veikla bus Jums maloni ir nesukels papildomos įtampos.

17 €- 58,70 Lt | Asmeninė treniruotė atliekama kartu su trenerių.
Treniruotės trukmė 1 val.

  • Verslas

Kaina nuo: 17 €

| Siųsti draugui | Spausdinti