Konferencijoms salės nuoma- Aerodream

Adresas: Antakalnio kaimas, Trakai, Lietuva
Rajonas: Trakų raj.
Bendras plotas: 73 m²

Kontaktai:
Aerodream

Telefonas:
861400040

Kalbame: Lietuvių

Papildomas telefonas:
861171620

Kalbame: Lietuvių Rusų Anglų

ORGANIZUOKITE MOKYMUS VERSLO IR LASIVALAIKIO KURORTE „AERODREAM“!
45 km nuo Vilniaus ir 22 km nuo Trakų įsikūręs verslo ir laisvalaikio kurortas „Aerodream“. Tai viena ežeringiausių Lietuvos pietryčių vietovių, kurioje galima pasislėpti nuo miesto šurmulio ir pajusti pirmapradės gamtos dvelksmą.
Kviečiame pasinaudoti mūsų dešimties metų partimi organizuojant įmonės šventes, susitikimus, seminarus, mokymus ar konferencijas. Nepriekaištinga Jūsų renginio kokybe pasirūpinome mokymų salėse atnaujinę konferencinę įrangą - aukštos kokybės garso ir vaizdo multimediją, įrengę oro kondicionavimo sistemą bei bevielį internetą, veikiantį visoje kurorto teritorijoje. Jaukiais rąstiniais nameliais, pramogomis, kruopščiai prižiūrima aplinka, specialiai Jūsų susitikimui pagamintais restorano patiekalais – viskuo pasirūpins paslaugus kurorto personalas.
Aerodream siekia verslo ir gamtos darnos, todėl suteikia galimybę kiekvienam pajusti efektyvaus darbo, patogaus poilsio ir natūralios gamtos harmoniją. Tik pas mus atsikvėpsite nuo miesto triukšmo, mėgausitės išskirtinėms pramogomis, pasisemsite naujų jėgų ir neatrastų idėjų..
Siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo, todėl kviečiame įvertinti Aerodream teikiamas paslaugas ir įsitikinti jų kokybe. Susisiekite su mumis ir Jums parengsime išskirtinį pasiūlymą, kuriame suderinsime planuojamas renginio išlaidas su Jūsų idėjomis ir pageidavimais.

  • Su įranga
  • Su maistu
  • Nakvynė
  • Oro kondicionierius

Kaina nuo: 60 €

| Siųsti draugui | Spausdinti