Individualių seifų nuoma Vilniuje

Adresas: J. Basanavičiaus g. 26, Vilnius, Lietuva

Kontaktai:
Nuoma

Telefonas:
+370 5 239 3444

Kalbame: Lietuvių Rusų Anglų

DNB Bankas teikia individualių seifų nuomos paslaugas. Seifuose galite laikyti nuosavybės ir kitus dokumentus, juvelyrinius dirbinius, vertybinius popierius, draudimo polisus, atsarginius buto ar automobilio raktus, retus pašto ženklus ar monetas, meno kūrinius, medalius, kitas antikvarines vertybes bei vertingus daiktus.

Kodėl verta pasinaudoti individualių seifų nuoma?

Tai saugu, nes nuomojamą seifą gali atrakinti tik nuomininkas arba jo notariškai įgaliotas asmuo. Norėdami pasinaudoti seifu, banko darbuotojui kiekvieną kartą turite pateikti asmens dokumentą.
Tai patikima ir konfidencialu, nes DNB banko darbuotojai saugo paslaptį apie klientą ir jo vykdomas operacijas.
Išsinuomojant seifą, užtikrinamas maksimalus privatumas. Banke yra patalpa, kurioje niekieno netrukdomas žmogus gali peržiūrėti ar papildyti seifo turinį.
Tai paprasta, nes seifai nuomojami pasirašius dvišalę sutartį tarp DNB banko ir Kliento - tereikia turėti asmens tapatybės dokumentą.
Atkreipiame dėmesį, kad seife draudžiama laikyti sprogmenis, cheminius reagentus, narkotikus, ginklus, maisto produktus ir aštrų kvapą skleidžiančias, greitai gendančias medžiagas, šaunamuosius ginklus, šaudmenis ir pan. Seife negali būti saugoma vertybių, kurios nepriklauso Klientui.

Kaina nuo: 5,79 € GrynaisKorteleBankiniu pavedimu

| Siųsti draugui | Spausdinti