Garmin Striker 7sv echoloto nuoma

Adresas: Liepkalnio g. 112, Vilnius, Lietuva

Kontaktai:
zavi

Telefonas:
+370 682 94 314

Kalbame: Lietuvių Rusų Anglų

Papildomas telefonas:
+370 682 22 285

Kalbame: Lietuvių

Striker 7sv- paprastas naudoti 7 colių spalvinis echolotas su integruotu ir itin jautriu GPS imtuvu ir CHIRP sonaru, taip pat –„Garmin CHIRP ClearVü™“ ir „Garmin CHIRP SideVü™“ skenuojamuosius sonarus.
Žuvų paieška; žvejybos vietų, dokų ir rampų žymėjimas ir grįžimas į jas
Į komplektą įeina spinduolis „Garmin GT52“ su 250 W „high wide CHIRP“, 455 / 800 kHz „CHIRP ClearVü“ ir „CHIRP SideVü“ (500 W galios)
Bendrinkite taškus ir maršrutus su kitais STRIKER bei „echoMAP™“ žemėlapių ploterių deriniais.
Programinės įrangos technologija „Smooth Scaling™“, suteikianti galimybę keisti gylio intervalą
Rasti žuvis naudojantis echolotu „STRIKER 7sv“ – kaip niekad lengva. Pažymėkite žuvingas vietas, laivų rampas ir dokus, kad galėtumėte ten lengvai grįžti. Taip pat galėsite bendrinti mėgstamus taškus ir maršrutus su kitais STRIKER bei „echoMAP“ deriniais. Grafikos technologija „Smooth Scaling“ užtikrina nenutrūkstamą vaizdą perjungiant gylio skales. Sonaro duomenų istorijos atkartojimo funkcija suteikia galimybę peržiūrėti anksčiau rodytus sonaro vaizdus ir pažymėti taškus, kuriuos galbūt praleidote. Be to, yra integruotas švyturėlis ir rodomi greičio duomenys. Į komplektą įeina reguliuojamasis laikiklis, trancinis ir elektrinio variklio tvirtinimo elementai bei kabelis.

Kaina nuo: 15 € GrynaisKorteleBankiniu pavedimu

Kaina mėnesiui: 180 €

Užstatas: 100 €

| Siųsti draugui | Spausdinti