Baidarių nuoma, Nameliai prie Jūros upės

Adresas: Padievaičio k., Šilalė, Lietuva
Rajonas: Šilalės r.

Kontaktai:
Turistauk

Viber: Dženeta Dobilienė

Telefonas:
+370 699 75546

Kalbame: Lietuvių

Papildomas telefonas:
+370 652 26904

Kalbame: Lietuvių

Nuotykių turizmas ir turiningas laisvalaikis Žemaitijoje Šilalės krašte prie Jūros upės su www.turistauk.lt:

Baidarių (100 vnt.) nuoma Jūros upe

Nameliai ant Jūros upės kranto Dobilų Slėnyje - kvepiantys mediena, su patogiomis lovomis (40 miegamų vietų) ir terasomis.

Dobilų Slėnis - tai poilsio vieta, apsupta Jūros upės ir miško, kur natūrali gamta įsileidžia šiek tiek komforto ir patogumo. Tai vieta tiems, kurie nėra dar užkietėję miestiečiai (patogumų nėra), bet nori, įkvėpę gryno oro ir pasportavę su baidare, kartais palapines iškeisti į patogias lovas, kur dūmo kvapas dera su elektra.

Pavėsinės su elektra vakarojimui (laužavietė, šašlykinė, grotelės, malkos, vanduo) draugų kompanijai po šimtamečiais ąžuolais.

Pirtis, kubilas su hidro sistema ir LED apšvietimu;

Jei nuspręsi, kad kepti ir gaminti ant laužo jau ne ta lyga arba žaidimai, maudynės ir poilsis mieliau širdžiai, užsakysime pagamintą karštą maistą: kugelį (su kiaulių kojomis, ausytėmis, paukštienos blauzdelėmis arba kiaulienos faršu), raugintų kopūstų sriubos su šonkauliukais, balandėlių, šašlykų, cepelinų, šaltibarščių, kibinų, aštrios mėsos guliašo sriubos su skrudinta duona ir kt.)

Tinklinio aikštelė.

Suburk draugų kompaniją, pakviesk šeimos narius ar suorganizuok baidarių žygį darbo kolektyvui, bendruomenei, klasiokams.
Drąsiai skambinkite Turistauk.lt komandai +370 699 75546, +370 652 26904 arba rašyk el. paštu: info@turistauk.lt ir kartu suplanuosime atostogas Lietuvoje, Žemaitijos kaime prie Jūros upės.

  • Nakvynė
  • Pirtis-sauna
  • Transportavimas
  • Pramogos
  • Vaikams

Kaina nuo: 12 € GrynaisBankiniu pavedimu

| Siųsti draugui | Spausdinti